DMUCHAŃCE - Dobra Przystań

Przejdź do treści
Dmuchańce

Usługę realizujemy z dostawą na wskazane przez klienta miejsce lub na terenie naszej firmy w Skwierzynie przy ul. bledzewskiej 17 gdzie znajduje się Ośrodek Wypoczynkowy "dObra Przystań".

www.dobraprzystan.com
www.kajakajak.com

Urządzenia posiadają orzeczenia techniczne oraz wszystkie wymagane atesty. Pracownicy są przeszkoleni do pracy z proponowanym przez nas sprzętem. Wystawiamy faktury Vat.

W związku z pandemią szczególną uwagę przykładamy do każdorazowej dezynfekcji, w celu zapewnienia należytego bezpieczeństwa.

Cennik i opis urządzeń:
Ceny netto. Należy doliczyć 23 % VAT

1. Duża zjeżdżalnia - 800 zł/ 5 godz. w siedzibie firmy
1000 zł/5 godz. z dowozem dla klienta
wymiary: wysokość 7,5 m x długość 8,5 x szerokość 5,5 m

Zjeżdżalnia jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych dmuchańców na festynach czy innych uroczystościach plenerowych. Służy do ześlizgiwania się uczestników zabawy z małej górki, a następnie krótkiej wspinaczki pod górkę.
Przeznaczony dla dzieci od 7 lat

2. Plac Zabaw - 500 zł / 5 godz. w siedzibie firmy
600 zł / 5 godz. z dowozem do klienta
wymiary: 6 m x 6 m

urządzenie jest jednym z lepiej rozpoznawalnych dmuchańców na festynach czy innych uroczystościach plenerowych. Służy do interaktywnej zabawy z przeszkodami. Przeznaczony dla dzieci 3-12 lat

3. Gigantyczne piłkarzyki - 700 zł/ 5 godz. w siedzibie firmy
900 zł/ 5 godz. z dowozem do klienta
wymiary: długość 11 m x szerokość 6 m

Piłkarzyki są obowiązkowymi elementami imprez korporacyjnych, integracyjnych, wszędzie tam gdzie po pracy można ze znajomymi powrócić do młodzieńczych czasów. Służą do rywalizacji przez uczestników dwóch drużyn.
przeznaczone dla dzieci, młodzieży i dorosłych

4. Bungee-run - 700 zł/ 5 godz. w siedzibie firmy
900 zł/ 5 godz. z dowozem do klienta
wymiary: długość 9 m x szerokość 3 m

Bungee run jest popularnym urządzeniem w czasie imprez korporacyjnych, integracyjnych, wszędzie tam gdzie znajdzie się dwóch odważnych gotowych stoczyć walkę na bungee-runie, kto dalej naciągnie linę. Sprzęt służy do rywalizacji uczestników, kto będzie w stanie wybiec jak najdalej będzie zwycięzcą. Im dalej i mocniej naciągniemy linę tym efektowniej wrócimy z powrotem do punktu startu, czasem nawet w nieważkości.
Przeznaczony dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Warunki wynajmu:
Teren pod urządzenia powinien być trawiasty, umożliwiający zakotwiczenie atrakcji plenerowych do podłoża
Teren musi być równy, dmuchane atrakcje nie mogą być przechylone pod żadnym kątem
Teren musi być oczyszczony z różnego rodzaju śmieci, gałęzi, kamieni, szkła, innych przedmiotów
Teren musi być odpowiednio duży, aby zmieściły się na nim urządzenia, należy pamiętać o miejscy na wejście i zaplecze
Teren musi mieć wjazd dla BUSA z urządzeniami, auto musi wjechać na docelowe miejsce ustawienia sprzętu
Teren nie może przebiegać pod liniami wysokiego napięcia

Dmuchane atrakcje plenerowe wymagają podłączenia do prądu - zwykłe gniazda prądu 230 V
Źródło prądu musi być o mocy nie mniejszej niż wskazana w karcie produktu oraz na umowie
Źródło prądu musi być na miejscu ustawienia urządzeń plenerowych, nie dalej niż 25 m (ze względu na spadki napięcia)
Za zapewnienie prądu podczas imprezy, zawsze odpowiada organizator imprezy
W przypadku braku zasilania firma wypożycza generator prądotwórczy wraz z paliwem w cenie 250 zł

W przypadku złych warunków atmosferycznych, takich jak: opady deszczu, silne podmuchy wiatru, burza, uczestnicy imprezy nie mogą korzystać z urządzeń dmuchanych
Jeżeli występuje ryzyko nagłego pogorszenia się warunków atmosferycznych, obsługa ma prawo zabezpieczyć sprzęt
Jeżeli impreza odbywa się w godzinach wieczornych, lub nocnych, organizator musi zapewnić oświetlenie, na tyle odpowiednie aby osoby obsługujące urządzenia, dokładnie widziały uczestników

Urządzenia standardowo są wynajmowane do 5 godzin trwania imprezy
Urządzenia są gotowe do imprezy na 30 min przed jej rozpoczęciem
Ostateczna rezerwacja urządzeń odbywa się dopiero po podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki 30% brutto wartości umowy


REGULAMIN

1. Liczba uczestników korzystających w jednej chwili z urządzenia, jest zawsze dostosowana do instrukcji producenta urządzeń oraz zależy od osoby obsługującej urządzenie.
2. W przypadku zjawisk pogodowych, jak silny wiatr, deszcz, burze, obsługa urządzenia, ma prawo w każdym momencie, dla zachowania bezpieczeństwa, zabronić korzystania ze sprzętu, a także zabezpieczyć sprzęt przed tymi zjawiskami
3. W przypadku uczestników niezdyscyplinowanych, agresywnych, wulgarnych, obsługa ma prawo zabronić takim uczestnikom, dalszego korzystania z urządzeń.
4. W przypadku uczestników do których jest podejrzenie że są pod wpływem alkoholu lub środkach odurzających, zabrania się korzystania z urządzeń dmuchanych.
5. Dzieci korzystają z urządzeń dmuchanych, za zgodą i pod opieką rodziców lub opiekunów.
6. Rodzice lub opiekunowie, nadzorują i dbają o bezpieczeństwo własnych dzieci, rodzice i opiekunowie odpowiadają za zdarzenia losowe.
7. Dojrzały uczestnik imprezy, korzystają z urządzeń z własnej woli i na własną odpowiedzialność.
8. Przed przystąpieniem do zabawy, uczestnicy powinni: zdjąć obuwie, zdjąć ostre elementy ubrań, zostawić przed wejście na urządzenie wszelkie przedmioty jak: parasolki, klucze, telefony, torebki, zegarki, inne ostre i twarde przedmioty
9. Osoby obsługujące urządzenie mają prawo nie dopuścić do zabawy osoby która, posiada na odzieży metalowe lub ostre elementy, jak : metalowe guziki, łańcuchy, zegarki, bransoletki, stalowe ozdoby
10. Osoby obsługujące, nie odpowiadają za rzeczy pozostawiane przez uczestników i nie przechowują na ich życzenie żadnych przedmiotów, w szczególności pozostawionych pieniędzy, odzieży, dokumentów.
11. Za nieprzestrzeganie regulaminu i wywołanie tym samym szkód, odpowiada rodzic lub opiekun dziecka które uszkodzeń dokonało, w przypadku uczestników dojrzałych, sami uczestnicy.
12. Na urządzenia można wchodzić jedynie w miejscach wskazanych, zabrania się wchodzenia po ścianach bocznych oraz tylnych, przebywanie uczestników za urządzeniami, oraz za ogrodzeniem
13. Zabrania się dotykania urządzeń elektrycznych stanowiących wyposażenie sprzętu, przebywania w pobliżu lin kotwiczących urządzenia z podłożem

Zapraszamy do korzystania z naszych usług !
tel. 531 941 777
Wróć do spisu treści